• یکشنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-1314-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

تمدید مهلت ثبت سفارش کتاب درسی دانش‌آموزان


معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان زنجان گفت: مهلت ثبت سفارش کتاب درسی دانش‌آموزان تمدید شد.

 

حسین حسنلو در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: زمان ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان از یکم تا دهم تیرماه تمدید شد.

 

این مسئول ادامه داد: روسا، معاونان پشتیبانی و مسئولان کتب درسی ادارات نواحی و مناطق چهارده‌گانه آموزشی استان باید ترتیبی اتخاذ کنند تا در مهلت اعلام شده نسبت به ثبت کتاب‌های مورد نیاز در سامانه مربوطه اقدامات لازم انجام شود.

 

وی با تاکید بر غیرقابل تمدید بودن مهلت ثبت‌نام کتاب، افزود: تاکنون 87 درصد ثبت‌نام کتب درسی انجام پذیرفته و لازم است که در زمان اختصاص‌یافته جهت تمدید سفارش نسبت به ثبت کتب پایه‌های دوم تا ششم دوره ابتدایی، پایه‌های یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه و پایه‌های هشتم و نهم و کتاب‌های درسی تکمیلی دوره اول متوسطه ویژه دانش‌آموزان استعدادهای درخشان در سامانه اقدام شود.

 

حسنلو تصریح کرد: مدارس نیز موظف‌اند هرچه سریع‌تر با ورود به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، نسبت به ثبت سفارش گروهی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان اقدام کنند.

 

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان زنجان خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان و اولیای آنان در صورت تمایل می‌توانند از طریق سامانه www.irtextbook.ir یا www.irtextbook.com به  ثبت سفارش فردی اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: