• دوشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-1714-5
  • خبرنگار : 28025
  • منبع خبر : ----

مدیرکل پست استان زنجان عنوان کرد:

جابه‌جایی بیش از 292 هزار مرسوله پستی در اردیبهشت‌ماه


مدیرکل پست استان زنجان گفت: در اردیبهشت‌ماه امسال بیش از 292 هزار مرسوله پستی جابه‌جا شده است.

 

رضا حمیدپور در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: پست استان زنجان در اردیبهشت امسال ۲۹۲ هزار و ۶۶۱ مرسوله پستی را جابه‌جا کرده و این رقم در اردیبهشت پارسال ۲۹۴ هزار و ۹۲۷ مرسوله پستی بود که حاکی از کاهش جابه‌جایی‌ها در اردیبهشت امسال دارد.

 

وی میزان ترافیک‌های صادره در اریبهشت‌ماه را ۱۷۴ هزار و ۳۰۴ مرسوله برشمرد و گفت: ۱۱۸ هزار و ۳۵۷ مرسوله نیز به استان زنجان وارد شده است.

 

مدیرکل پست استان زنجان یادآور شد: با وجود کم شدن ارسال نامه، اما فعالیت‌های دیگری به کار این مجموعه اضافه شده که خرید‌های اینترنتی، بخشی از آن را تشکیل می‌دهد.

 

این مسئول، پوشش مساحتی به ازای هر واحد پستی در این استان را ۵۴ کیلومترمربع عنوان کرد و افزود: پوشش جمعیتی نیز به ازای هر واحد پستی 2656 نفر است.

 

وی تصریح کرد: دفاتر ICT روستایی  در سطح استان برای ارائه خدمات الکترونیکی و مخابراتی در روستاها ایجاد شده و هم‌اکنون این تعداد به ۱۵۸ دفتر رسیده است.

 

حمیدپور خاطرنشان کرد: هم‌اکنون ۴۰۱ واحد پستی در این استان فعالیت می‌کند که این تعداد شامل ۷۴ دفتر پیشخوان دولت، ۱۵۹ نمایندگی پستی، ۱۵۸ دفتر ICT روستایی  و ۱۰ دفتر پستی دولتی را شامل می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: