• دوشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-2384-5
  • خبرنگار : 28016
  • منبع خبر : ----

کارآفرین زنجانی:

محصولات با کیفیت پایین، بازار فروش را تحت تاثیر قرار داده است


یک کارآفرین گفت: بازار توسط دلا‌ل‌ها با رائه محصولات با کیفیت پایین اشباع شده و آنان در عمل، سنگ زیر پای تولیدکنندگان می‌اندازند.

 

صغری منتخبی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه مشکل اصلی ما در حوزه فعالیت خود، فروش ضعیف است، اظهار کرد: متاسفانه سازمان‌ها و ارگان‌هایی که در این زمینه می‌توانند موجبات دلگرمی را فراهم کنند هیچ مشارکتی نکرده و در عمل موجب دلسردی شده و انگیزه تولیدکنندگان را از ادامه راه از بین می‌برند.

 

مدیر صنایع غذایی گاخ ادامه داد: خریداران زنجانی محصولات موردنیاز خود را از شهرهای دیگر همچون مشهد و ارومیه خریداری می‌کنند و این در حالی است که آجیل‌فروشان در سطح زنجان می‌توانند از محصولات ما برای فروش در شب عید خریداری کنند.

 

وی با اشاره به اینکه بازار توسط دلا‌ل‌ها و نه بازاریان اشباع شده و آنان در عمل سنگ زیر پای تولیدکنندگان می‌اندازند، عنوان کرد: تولیدکنندگان در تلاش هستند تا محصول خوب و با کیفیت تولید کرده و روانه بازار کنند و در این میان دلال‌ها و واسطه‌ها برای کسب سود بیشتر و ارایه محصولات با کیفیت پایین، بازار فروش را تحت تاثیر قرار داده و برای تولیدکنندگان اصلی مشکلات عدیده‌ای ایجاد می‌کنند.

 

این کارآفرین زنجانی با اشاره به اینکه استان زنجان می‌تواند در زمینه تولید زردآلو و سیب سرآمد در سطح کشور باشد، بیان کرد: تولیدکنندگان زنجانی می‌توانند به صورت تخصصی در این حوزه وارد شده و حتی دورریزهای این میوه‌ها را به صورت سرکه و لواشک مورد استفاده قرار دهند.

 

منتخبی با اشاره به اینکه صنایع غذایی گاخ در بحث تولید میوه‌‌های خشک و غیره فعالیت می‌کند، تصریح کرد: در حال حاضر بر روی پوست موز کار می‌کنیم که می‌توان آن را به صورت کود فرآوری کرد که یکی از بهترین کودهاست.

 

وی با اشاره اینکه محصولات این واحد صنعتی سال گذشته به کشورهای کانادا، گرجستان و آذربایجان صادر شد، یادآور شد: طبق برنامه امسال صادرات محصولات تولیدی به کشور روسیه خواهدبود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: