• سه شنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 984-286-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در زنجان


معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در سفری یک روزه به زنجان آمده است تا از نزدیک، از روند فعالیت چندین شرکت دانش‌بنیان، پارک علم و فناوری و مرکز رشد در این استان را بازدید کند.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سورنا ستاری صبح امروز وارد زنجان شد تا طی سفر یک روزه خود، از روند فعالیت چندین شرکت دانش‌بنیان، پارک علم و فناوری و مرکز رشد در این استان بازدید کند. وی در ابتدا از شرکت دانش‌بنیان فرآیند رشد در کیلومتر 5 جاده زنجان به ابهر بازدید خواهد کرد و سپس بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان شهرک صنعتی نوآوران از جمله شرکت دانش‌بنیان مهندسی و ساخت پارسان تجهیزات برق و شرکت دانش‌بنیان صافی‌سازان صفا را در برنامه کاری خود دارد.


معاون اول رئیس‌جمهور سپس برای بازدید از پروژه پرورش گوسفند چندقلوزای نژاد افشاری به شرکت ره‌یافت دانش ایرانیان واقع در کیلومتر 10 جاده زنجان خواهد رفت و در ادامه برای بازدید از روند فعالیت پارک علم و فناوری، در محل دانشگاه تحصیلات‌ تکمیلی علوم‌پایه زنجان حضور خواهد یافت.


سورنا ستاری علاوه بر این، برای بازدید از مرکز رشد واحدهای فناور سلامت دانشگاه علوم‌پزشکی به پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی خواهد رفت و در نهایت، بازدید از پارک علم و فناوری استان زنجان را در برنامه‌های کاری خود خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: