• پنجشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 984-786-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

تازه‌های نشر انتشارات جهاددانشگاهی زنجان؛

چاپ 5 عنوان کتاب دانشگاهی


پنج کتاب جدید دانشگاهی توسط انتشارات جهاددانشگاهی استان زنجان به چاپ رسید.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، پنج کتاب جدید دانشگاهی توسط انتشارات جهاددانشگاهی استان زنجان به چاپ رسید.


سامانه خاک و آب به تالیف علیرضا واعظی (استاد گروه علوم و مهندسی خاک دانشگاه زنجان) مباحثی از قبیل پیدایش خلاک، مواد تشکیل‌دهنده خاک، کانی‌های رسی خاک، ساختمان خاک، ویژگی‌های مکانیکی خاک و غیره را مورد توجه قرار داده است.


کتاب جامعه‌شناسی اقناع کتابی است که در دو جلد به تالیف ذبیح‌الله صدفی (دکترای جامعه‌شناسی، استادیار و عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان) با فهرستی از مطالب جامعه‌شناسی اقناع تبلیغات و پیام‌های رسانه‌ای، مفهوم‌سازی اقناع تبلیغات و پیام‌های رسانه‌ای، رهبری افکار عمومی در فضای تبلیغات و پیام‌های رسانه‌ای اقناعی، مکانیزم‌های اقناع و پیام‌های رسانه‌ای و نظریه‌های اقناع و ... به چاپ رسیده است.


از دیگر کتب چاپ شده، برنامه‌ریزی کالبدی در دانشکده‌های معماری نام دارد که مولفان آن مسیح‌الله معصومی (استادیار دانشگاه حکیم سبزواری) و عادله روحانی (مدرس دانشگاه) است که سرفصل‌های آن شامل آموزش و معماری، بررسی نمونه‌های دانشکده معماری، برنامه‌ریزی کالبدی دانشکده معماری و غیره را شامل می‌شود.


معماری آرامگاه‌ها (در دوران معاصر)، تالیف مسیح‌الله معصومی، بهاره قربانی، سید‌محمدرضا عربی، گلاب سادات سمائی، کتابی دیگر از تازه‌های نشر انتشارات جهاددانشگاهی زنجان است که تاریخچه آرامگاه‌های ایران، بررسی و تحلیل تعدادی از آرامگاه های دوران معاصر، تحلیل پارامترهای اثرگذار به طراحی آرامگاه‌ها و ... به بحث و بررسی گذاشته شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: