• شنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-2984-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان:

همه به دنبال حل مشکلات اقتصادی هستند


رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: در حال حاضر همه دستگاه‌ها به دنبال حل مشکلات اقتصادی هستند.


غلامحسین جمیلی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به برگزاری جلسه مشترک دبیرخانه بخش غیردولتی استان زنجان، اظهار کرد: در شرایط امروز کشور تشکیل دبیرخانه سه اتاق بازرگانی، تعاون و اصناف بیش از پیش ضروری به نظر می‌رسد و در این جلسات می‌توان بر روی موضوعات اقتصادی مهم کشور تمرکز کرد و در وهله آخر تصمیم گرفت .


این مسئول ادامه داد: سه اتاق اصناف، بازرگانی و تعاون در بسیاری از موضوعات دارای اشتراکاتی هستند؛ به‌طوری در حوزه کسب و کار و فعالیت‌های اقتصادی اتفاقاتی از پیش تعیین شده و یا آنی رخ می‌دهد که نیازمند اتخاذ تصمیماتی است که زمینه انتفای بخش خصوصی در آن فراهم شود .


وی با تاکید بر اینکه همراهی سه اتاق بازرگانی، تعاون و اصناف با یکدیگر بر روی فعالیت‌های توسعه‌ای نیز اثرگذاری مطلوبی دارد، افزود: امروز همه دستگاه‌ها و نهادها در کشور پیگیر حل مشکلات اقتصادی هستند اما مطالبات باید به صورت هدفمند پیگیری شود .


جمیلی با اشاره به نقش تاثیرگذار اتاق اصناف و اتاق تعاون در اقتصاد، تصریح کرد: دبیرخانه مشترک این سه اتاق را می‌توان حتی در اشل منطقه‌ای و ملی نیز پیگیری کرد؛ چراکه ظرفیت کار مشترک در این سه اتاق بالا و قابل اعتنا است .


رئیس اتاق بازرگانی زنجان با تاکید بر عدم دخالت دستوری دولت در اقتصاد و ایجاد فضای رقابتی آزاد در اقتصاد، یادآور شد: آنچه که انتظار سال‌های متمادی از دولت‌ها در کشور است ثبات نرخ ارز و ثبات قوانین و مقررات است؛ چرا که واحدهای اقتصادی با توجه به این دو مورد برای آینده برنامه‌ریزی می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: