• جمعه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-4191-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

واحدهای تولیدی ابهر، جان دوباره می‌‌گیرد


نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: چند واحد تولیدی خوب در ابهر در آینده نزدیک آغاز به کار خواهند کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمد عزیزی در جلسه شورای اداری ابهر با اشاره به اخذ اعتبار ۵ میلیارد تومانی برای پروژه ابهر به قیدار، اظهارکرد: با توجه به پیگیری‌های زیاد صورت گرفته، اخذ اعتبار کمیسیون ماده ۲۳ برای این پروژه حیاتی است.

 

وی با بیان اینکه این پروژه سه سال است که در حال پیگیری است، تصریح‌کرد: روند اجرای این پروژه باید امسال آغاز شود تا سال آینده به مشکل بر نخوریم.

 

عزیزی با اشاره به تعویق در افتتاح پروژه استخر هیدج و صائین‌قلعه، یادآور شد: در افتتاح این دو پروژه در زمانی که قول داده بودیم به علت بدقولی‌ها شرمنده مردم شدیم.

 

این مسئول با اشاره به اینکه برخی از پروژه‌ها اعتبار داشته اما در روند اجرا مشکل دارند، تصریح کرد: پروژه 3000 نفری ورزشگاه ابهر نیز جزو این پروژه‌ها است که امیدواریم با رفع موانع صورت گرفته تا پایان امسال نیز مشکلات این پروژه حل شود.

 

وی با اشاره به کند بودن پروژه چهار بانده کردن سلطانیه تا تاکستان، یادآور شد: این امر در حالی است که قزوین پیشرفت زیادتری نسبت به زنجان در اجرای این پروژه داشته است.

 

این مسئول با اشاره به اینکه مغایرت‌های موجود در طرح تفصیلی مردم ابهر را رنج می‌دهد، تصریح کرد: با توجه به اینکه مردم در برخی از مناطق ابهر درگیر این مغایرت‌ها هستند، روند حل آن‌ها نیاز به تسریع دارد.

 

عزیزی، نوید آغاز به کار واحدهای صنعتی خوب در شهرستان ابهر در آینده نزدیک را داد و گفت: یکی از این واحدها چینی هیس است که پس از 20 سال تعطیلی مجدداً آغاز به کار خواهد کرد.

 

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ابهربافت هیدج نیز بعد از ۲۰ سال خاک خوردن در حال گذراندن مراحل آخر واگذاری است، تصریح کرد: با بهره‌برداری از این پروژه برای ۸۰۰ نفر اشتغال‌زایی خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: