• جمعه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-4291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان ابهر:

مغایرت‌های طرح تفصیلی، مردم ابهر را رنج می‌دهد


فرماندار شهرستان ابهر گفت: مغایرت‌های طرح تفصیلی، مردم ابهر را رنج می‌دهد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی حیدری در جلسه شورای اداری شهرستان ابهر با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از دو پروژه استخر صائین‌قلعه و هیدج افزود: ظرف یک ماه آینده هر دو به صورت هم‌زمان به بهره‌برداری خواهند رسید.

 

وی با اشاره به پروژه ورزشگاه 3000 نفری ابهر نیز عنوان کرد: پیمانکار این پروژه چندین مرتبه عوض شده است که عوض شدن هر پیمانکار حداقل شش ماه زمان می‌برد که عملیات اجرایی پروژه طی چند روز آینده با پیمانکار جدید آغاز خواهد شد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه پروژه چهار بانده کردن راه قروه تا سلطانیه یکی از مطالبات مردم شهرستان است، تصریح کرد: این پروژه با اینکه جزو مطالبات اولویت‌دار مردم بود و یک پروژه ملی است، پیشرفت فیزیکی کمی دارد.

 

حیدری با اشاره به در نظرگیری اعتبار ۵ میلیارد تومانی برای جاده ابهر - قیدار، یادآور شد: با توجه به پیگیری‌هایی که برای این اعتبار صورت گرفته، انتظار این است که کمیسیون ماده ۲۳ جهت توجیه فنی و اقتصادی پروژه انجام شود تا در هفته دولت شاهد کلنگ‌زنی این پروژه نیز باشیم.

 

این‌مسئول با اشاره به اینکه یکی از مسیرهای زنجان به گیلان از ابهر می‌گذرد که سبب نزدیکی ۷۵ کیلومتری راه شمال می‌شود، تصریح کرد: سهم ابهر از این مسیر ۱۷ کیلومتر است که باید تلاش شود جزو راه‌های اصلی گنجانده شود.

 

وی با اشاره به پروژه آب‌رسانی ابهر و خرم‌دره، تصریح کرد: این پروژه آماده افتتاح است و در حال حاضر به صورت آزمایشی ۸۰ لیتر بر ثانیه از این پروژه به ابهر آب تزریق می‌شود.

 

فرماندار شهرستان ابهر با بیان اینکه طرح جامع شهر ابهر بالای ۱۰۰ مغایرت است، تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته حدود ۵۰ درصد این‌ مغایرت‌ها حل شده است که حل مابقی آن نیز می‌تواند روند توسعه ابهر را شتاب بخشد.

 

وی فعالیت ضایعات فروشی‌ها را یکی از دغدغه‌های منطقه حسین‌آباد این شهر عنوان کرد و افزود: بخش خصوصی متقاضی سرمایه‌گذاری در این زمینه ساماندهی این واحدها است که باید مشکلات آن‌ها به‌ویژه در حوزه تغییر کاربری حل شود تا شاهد رفع این مشکل نیز باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: