• یکشنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 984-886-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

در گردهمایی معاونان فرهنگی جهاددانشگاهی محقق شد؛

کسب رتبه برتر توسط معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان


در هشتاد و یکمین گردهمایی معاونان فرهنگی و روسای مراکز و سازمان‌های تخصصی و فرهنگی جهاددانشگاهی، معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان به‌عنوان شعبه برتر سازمان دانشجویان در راهبری کانون‌ها و شبکه دانشجویی معرفی شد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، در هشتاد و یکمین گردهمایی معاونان فرهنگی و روسای مراکز و سازمان‌های تخصصی و فرهنگی جهاددانشگاهی از 19 معاونت فرهنگی برتر در حوزه‌های مختلف با حضور رئیس جهاددانشگاهی تجلیل به عمل آمد.


در این مراسم از کامران جعفری رئیس جهاددانشگاهی واحد زنجان به عنوان شعبه برتر سازمان دانشجویان در راهبری کانون‌ها و شبکه دانشجویی، تقدیر شد.


گفتنی است، معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان در راستای اهداف اساسنامه‌ای این نهاد انقلابی با موضوع "توسعه امور فرهنگی در سطح جامعه از طریق همکاری با حوزه، دانشگاه و سایر مراجع و نهادهای فرهنگی به‌خصوص برای نسل جوان" و ماموریت مصرح "تبلیغ و ترویج فرهنگ و هنر اسلامی و برنامه‌ریزی فرهنگی و تربیتی و ایجاد آمادگی فکری و مکتبی در قشر جوان، به‌خصوص دانشجویان" در اساسنامه جهاددانشگاهی، تلاش کرده است با چهار رویکرد "ثبات برنامه‌ریزی و استمرار در فعالیت‌ها"، "تخصصی کردن فعالیت‌های فرهنگی"، "استفاده هر چه بهتر از پتانسیل گروه‌های کار دانشجویی"، "ایجاد منابع درآمدی پایدار" فعالیت‌های خود را سامان دهد.


گفتنی است، برگزاری چهارمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان، جشنواره سراسری طنز تلخند، تولید و چاپ 10 عنوان کتب دانشگاهی و نیز برگزاری قریب به 400 عنوان نشست در سطح دانشگاه‌های استان از مهم‌ترین برنامه‌های معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: