• شنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-4891-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده عنوان کرد:

پیش‌بینی حضور 5000 دانش‌آموز در پایگاه‌های اوقات فراغت


مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده گفت: پیش‌بینی می‌شود بیش از 5000 دانش‌آموز در پایگاه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت شرکت کنند.


قاسم‌علی افشاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به آغاز کار پایگاه‌های اوقات فراغت شهرستان خدابنده، اظهار کرد:   در تابستان امسال 25 پایگاه شهری و روستایی برای غنی‌سازی اوقات فراغت فعالیت خواهد کرد که پیش‌بینی می‌شود بیش از 5000 دانش‌آموز در این کلاس‌ها شرکت کنند.


این مسئول با اشاره به نوع کلاس‌هایی که برگزار می‌شود، ادامه داد: زمینه فعالیت کلاس‌های غنی‌سازی اوقات فراغت، آموزش قرآن کریم، ورزشی، فرهنگی، هنری، علمی، ادبی و در مجموع 15 رشته خواهد بود.


وی افزود: فصل تابستان بهترين فرصت برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در قالب برنامه‌های آموزشی، فرهنگی، هنری، مهارتی، ورزشی و ساير فعاليت‌های آموزشی است و در اين تعطيلات سه‌ماهه می‌توان بستر شكوفايی استعداد، خلاقيت، مهارت و توانايی‌ها را برای دانش‌آموزان به وجود آورد.


افشاری تصریح کرد: اوقات فراغت اوقاتی لذت‌بخش برای كودكان، نوجوانان و جوانان كه دارای شور و نشاط ويژه‌اند، است و لازم است برای ايجاد اين لذت‌بخشی در كلاس‌های تابستانی برای دانش‌آموزان، نگاه كارشناسی حاکم باشد.


مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده یادآور شد: لازم به توجه است که تدوين برنامه‌های جذاب مناسب گروه سنی كودكان و نوجوانان و نيازسنجی زمينه تقويت روحيه، يادگيری مهارت‌های زندگی، خودباوری و تلاش كردن برای رسيدن به هدف را در دانش‌آموزان فراهم می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: