• شنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-5091-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

شناسایی 50 نفر از متخلفان اراضی ملی در ایجرود


رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری ایجرود، از شناسایی 50 نفر از متخلفان و متصرفان اراضی ملی این شهرستان در سه ماهه اول امسال خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، مجید محمدی در دیدار با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان ایجرود با تشریح برنامه‌های اداره‌ منابع‌طبیعی ایجرود در سه ماهه اول امسال، گفت: از تصرف و تخریب بیش از 500 هکتار از اراضی ملی در این شهرستان پیشگیری شده است.

 

وی آمار خلع یدهای صورت گرفته توسط دستگاه قضایی در این بازه زمانی را نیز 10 هکتار اعلام کرد و با بیان اینکه 50 نفر از متخلفان و متصرفان اراضی ملی ایجرود نیز در سه ماهه اول امسال شناسایی شدند، تصریح کرد: 20 فقره پرونده قضایی در زمینه پیشگیری از تخریب منابع‌طبیعی تنظیم شده است.

 

این مسئول به همکاری و مساعدت سایر دستگاه‌ها از جمله دستگاه قضایی با اداره‌کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان در راستای حفاظت و حراست از منابع عظیم طبیعی و خدادادی تاکید کرد.

 

امیرعلی سلیمی، رئیس دادگستری شهرستان ایجرود نیز در این دیدار قول همکاری و مساعدت در راستای برخورد با متخلفان منابع‌طبیعی را داد و خاطرنشان کرد: تخریب مراتع و جنگل‌ها جرم محسوب شده و با متخلفان و متصرفان عرصه‌های منابع‌طبیعی به ‌شدت برخورد می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: