• دوشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-4084-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان خبر داد:

کشف 3 دستگاه ماینر ارز دیجیتال در زنجان


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: 70 دستگاه گوشی تلفن همراه و سه دستگاه ماینر ارز دیجیتال از یک دستگاه اتوبوس مسافربری کشف و ضبط شد.


مرتضی ممیزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، از توقیف کالای قاچاق خبر داد و اظهار کرد: تعداد 70 دستگاه گوشی تلفن همراه و سه دستگاه ماینر ارز دیجیتال از یک دستگاه اتوبوس مسافربری کشف و ضبط شد.


این مسئول با بیان اینکه ارزش کالای توقیف‌شده قاچاق 4 میلیارد و 500 میلیون ریال پیش‌بینی شده است، ادامه داد: در رابطه با این پرونده یک نفر به عنوان متهم به شعب این اداره‌کل معرفی شد و پرونده این کالاهای قاچاق توقیف‌شده در حال بررسی است.


وی افزود: برای مبارزه با قاچاق کالا، اقدامات هوشمندانه و همه جانبه همه دستگاه‌های اجرایی نیاز است؛ چراکه قاچاق کالا، پدیده‌ای وسیع و گسترده بوده که برای مبارزه با این پدیده، باید از ظرفیت دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی به‌ویژه رسانه‌ها استفاده کرد .


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان، خاطرنشان کرد: باید اقدامات فرهنگی دستگاه‌های اجرایی در راستای مبارزه با پدیده قاچاق کالا و ارز افزایش یابد و باید به این نکته اشاره کرد که مردم در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا در جامعه، نقش مهمی بر عهده دارند، مردم باید در راستای مبارزه با قاچاق کالا، مشارکت لازم را داشته باشند؛ به گونه‌ای که باید این موضوع به یک مطالبه عمومی و همگانی در جامعه تبدیل شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: