• پنجشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-11314-5
  • خبرنگار : 28025
  • منبع خبر : ----

مسئول بسیج رسانه استان زنجان عنوان کرد:

بسیج رسانه؛ پاتوق رسانه‌ای نیروهای انقلابی


مسئول بسیج رسانه استان زنجان تأکید کرد: تلاش داریم بسیج رسانه را به پاتوق رسانه‌ای نیروهای انقلابی تبدیل کنیم.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مسئول بسیج رسانه استان و مسئول روابط‌عمومی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان از خبرگزاری ایسنا بازدید کردند که عبدالله جعفری در این بازدید، اظهار کرد: بیمه یکی از چالش‌های حوزه خبرنگاری است و در استان زنجان می‌توان گفت که بیش از 80 درصد خبرنگاران فاقد بیمه هستند و در خبرگزاری‌ها تنها افرادی که به نوعی به بدنه دولت متصل‌اند، از این مزایا بهره‌ می‌برند.


وی با اشاره به اینکه معیشت خبرنگاران به اقتصاد رسانه مربوط می‌شود، بیان کرد: خبرنگاران قشر فرهیخته و بدنه فعال جامعه هستند و زمانی که می‌خواهیم در عمل بحث معیشت آن‌ها را حل کنیم با سکوت معنادار و آزاددهنده‌ای مواجه می‌شویم.


این مسئول، ایجاد فضای بسیج رسانه برای پاتوق رسانه‌ای نیروهای انقلابی را از اهداف این سازمان برشمرد و گفت: رسانه باید نقش اصلاح‌گری در جامعه داشته باشد و نگاه منتقدانه بدون اثرگذاری مطلوب بی‌فایده است.


وی به امیدآفرینی و امیدبخشی در جامعه توسط رسانه‌ها تاکید کرد و افزود: مقام معظم رهبری به انتشار اخبار خوب، مفید و امیدبخش عنایت ویژه‌ای دارند. اگر امید در جامعه نباشد، برنامه فکری جامعه به هم می‌ریزد.


جعفری با اشاره به اینکه نگاه مسئولان به رسانه و روابط‌عمومی نگاه ابزاری است، عنوان کرد: رسانه‌ها به قدرت خود واقف نیستند و قانع شدن به وضع موجود، مطالبه‌گری را از آن‌ها سلب می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: