• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 984-1086-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

به همت جهاددانشگاهی استان زنجان محقق خواهد شد:

راه‌اندازی نخستین واحد استانی پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی


نخستین واحد استانی پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی صبح فردا در جهاددانشگاهی استان زنجان به بهره‌برداری خواهد رسید.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، نخستین واحد استانی  پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی کشور صبح فردا با حضور جمعی از معاونان و مسئولان جهاددانشگاهی کشور و نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار زنجان و تعدادی از مسئولان استانی در مجتمع جهاددانشگاهی افتتاح خواهد شد. 


نخستین واحد استانی  پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان در راستای توانمندسازی اقتصادی و افزایش رقابت‌پذیری واحدهای فناور در زمینه علوم و فناوری‌های نرم و صنابع خلاق، فرهنگی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، کشاورزی، خدمات و صنعتی، توسعه کارآفرینی و حمایت از ایجاد و توسعه واحدهای فناور نوپا و نوآور در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، خدمات و صنعتی، توسعه فناوری و نوآوری و حمایت از ایجاد و توسعه کسب و کارهای دانش‌بنیان، تجاری‌سازی نتایج تحقیقات و ثروت‌آفرینی مبتنی بر علم و فناوری، تحقق ارتباط مراکز علمی و پژوهشی با بخش‌های فرهنگی اجتماعی و اقتصادی جامعه و همچنین انتقال و جذب دانش فنی و سرمایه‌های داخلی و بین‌المللی به بهره‌برداری می‌رسد.


این پارک نخستین واحد استانی پا رک علم و فناوری در حوزه علوم انسانی و هنر است که با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ و جهاددانشگاهی به منظور تبدیل ایده‌های نو در حوزه‌هایی همچون صنایع دستی، گردشگری، رسانه‌های تصویری و علوم انسانی به محصول و فناوری‌های نوین، در کشور شروع به کار کرده است. 


آیین افتتاحیه نخستین واحد استانی پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی روز چهارشنبه 19 تیرماه در مجتمع آموزشی، فرهنگی و پژوهشی جهاددانشگاهی زنجان برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: