• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-11714-5
  • خبرنگار : 28016
  • منبع خبر : ----

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان تاکید کرد:

لزوم توجه مسئولان به اجرای قانون جامع خدمات ایثارگری


مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان زنجان با تاکید بر لزوم توجه مسئولان به اجرای قانون جامع خدمات ایثارگری، گفت: همه دستگاه‌های اجرایی باید در راستای خدمات‌رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران تلاش کرده و مشکلات آنها را برطرف کنند.

 

علی کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به قانون جامع خدمات ایثارگری، اظهارکرد: قانون جامع خدمات ايثارگران سال‌ها پس از رفت و برگشت بين مجمع تشخيص و مجلس شورای اسلامی سال گذشته در مجلس تعيين تكليف شد. منابع اجرايی اين قانون فراهم و دولت ملزم به اجرای آن است .

 

وی افزود: همه خدمات مربوط به ایثارگران و خانواده‌های شهدا به صورت ویژه و خاص در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران آمده است و با اجرای آن، می‌توان میزان رضایتمندی آن‌ها را افزایش داد .

 

مدیرکل بنیادشهید وامور ایثارگران تصریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی باید در راستای خدمات‌رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران تلاش کرده و مشکلات آنها را برطرف کنند و قوانین پیشنهادی بنیاد با هدف توانمندسازی ایثارگران تدوین می‌شود که امید است با اجرای این قوانین گامی کوچک در این زمینه و همچنین ادای دین به این عزیزان برداشته شود .

 

کاظمی یادآور شد: برای نمونه در این قانون آمده است که بخشی از اعتبارات به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اختصاص یابد یا در استخدام‌ها از جامعه ایثارگری استفاده شود که تاکید ما در اجرای قانون جامع خدمات ایثارگری به ادارات این موارد است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: