• چهارشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-11814-5
  • خبرنگار : 28016
  • منبع خبر : ----

معاون سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران:

همه باید ایثارگر باشیم


معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در شرایط کنونی جامعه همه باید ایثارگر باشیم تا از بن‌بست‌ها خارج شویم .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، منصور میرمرادی در شورای معاونان و مدیران بنیاد شهید استان زنجان با اشاره به وجود 7000  جانباز در استان زنجان، افزود: اگر احتمالی در نظر بگیریم ۵۰ درصد از این افراد شاغل هستند و تعدادی نیمه‌شاغل و مستمری‌بگیر و تعدادی کمک معاش‌بگیر هستند .


وی با بیان اینکه برای هر یک از این افراد خدمات مربوط ارائه می‌شود، تصریح کرد: در واقع هیچ یک از این افراد محروم از خدمات نیستند .


معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنیاد شهید، همچنین به موضوعاتی درباره تبدیل وضعیت نیروها، بحث حمایت‌های تحصیلی، مزایای قابل ارائه به کارکنان اشاره کرد و ادامه داد: در چارچوب قانون نسبت به پیگیری مطالبات در این حوزه نیز اقدام خواهد شد .


میرمرادی تاکید کرد: باید نسبت به ارتقای فرهنگ سازمانی کوشش و در راستای تکریم حفظ ارزش‌های سازمانی، عِرق به سازمان و از بین بردن هرگونه بدبینی و بی‌اعتمادی تلاش کرد .


وی با بیان اینکه رزمندگانی که چندین سال در جبهه‌های جنگ حضور داشتند، امروز در مظلومیت هستند، تصریح‌ کرد: امروز ما وظیفه داریم به معنای کرامت، پاس‌داشت و ستایش از آن‌ها تقدیر کنیم .


این مسئول با اشاره به اینکه امروز در شرایط اقتصادی نامناسب همه باید ایثارگری کنند، گفت: همه باید ایثارگر باشیم تا از بن‌بست‌ها خارج شویم .


وی با اشاره به اینکه ایثارگران و رزمندگان سند افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، خاطرنشان کرد: این افراد در هشت سال دفاع‌مقدس نیز نقش‌آفرینی داشته و اکنون در بسیاری از صحنه‌های انقلابی ایفای نقش می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: