• چهارشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-8491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره خبر داد:

تبدیل پرونده‌های فیزیکی بیمه تامین‌اجتماعی به فایل‌های الکترونیکی


معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: تبدیل پرونده‌های فیزیکی بیمه تامین‌اجتماعی خرم‌دره به فایل‌های الکترونیکی، گامی مهم در جهت تکریم ارباب‌رجوع است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، شاهپوررضا کاظمی در سومین جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های استانی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی، با تاکید بر اهمیت حفظ شان مردم به عنوان ولی‌نعمتان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی، اظهار کرد: با توجه به حجم بالای جمعیت تحت پوشش بیمه تامین‌اجتماعی خرم‌دره ایجاد پایگاه خدمات غیر‌حضوری در این شهرستان ضروری است.


وی با بیان اینکه ۵۸ درصد از جمعیت شهرستان تحت پوشش بیمه تامین‌اجتماعی هستند، افزود: این درصد معادل 39 هزار نفر کل شهرستان خرم‌دره است.


معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره با اشاره به تبدیل پرونده‌های فیزیکی اداره بیمه تامین اجتماعی خرم‌دره به فایل‌های الکترونیکی و تغییرات ایجاد شده را گامی مهم در جهت تکریم ارباب‌رجوع است.


وی با اشاره به دیگر مزایای این طرح، بیان کرد: حذف بروکراسی غیر‌ضروری و جلوگیری از ترافیک، آلودگی صوتی و غیره از دیگر مزایای الکترونیکی شدن امور است که می‌تواند گامی رو به جلو در راستای سلامت روانی جامعه باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: