• پنجشنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-9191-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان خدابنده:

بیشترین اعتبار تامین آب شرب به خدابنده رسید


فرماندار شهرستان خدابنده گفت: در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان، بیشترین اعتبار برای تامین آب شرب به خدابنده تخصیص یافت.


ایوب بیگدلی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: خوشبختانه دولت برای برقراری عدالت اجتماعی و محقق شدن توسعه متوازن برنامه داشته است .


این مسئول ادامه داد: در بحث گازرسانی به روستاها، افزایش اعتبارات دهیاری‌ها و توزیع اعتباراتی که برای شهرستان خدابنده اختصاص یافته است، در مقایسه با پارسال رشد بالای ۶۰ درصدی داشتیم. همچنین برای محقق شدن عدالت اجتماعی در حوزه آموزش و پرورش، شعار سال که رونق تولید است و اعتبارات بخش کشاورزی اقدامات انجام‌ شده قابل توجه بود .


وی افزود: در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان، بیشترین اعتبار برای تامین آب شرب در روستاهای مشکل‌دار به شهرستان خدابنده اختصاص یافته است؛ چرا که عدالت اجتماعی یکی از شعارهای محوری نظام مقدس جمهوری اسلامی بود .


بیگدلی تصریح کرد: در سفر اول رئیس‌جمهور به استان زنجان، تنها ۱۵ درصد از روستاهای این شهرستان گازرسانی شده بود و الان بالای ۸۰ درصد از روستاها از نعمت گاز بهره‌مند هستند. علاو ه‌بر آن مجموع اعتباراتی که برای دهیاری‌ها در دولت 11 و 12 در نظر گرفته، بیش از ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای محقق شدن توسعه متوازن به روستاها بوده که در حال حاضر تزریق شده است .


فرماندار شهرستان خدابنده خاطرنشان کرد: در برهه زمانی قرار گرفته‌ایم که مملکت در وضعیت محدودیت و تحریم است ولی مطمئنا مسئولان همه جوانب موضوع را در نظر گرفته‌اند و حالا وظیفه ما است که برای مقابله با تحریم‌ها شفافیت و انضباط مالی داشته و با حمایت از اقشار ضعیف و نیز ایجاد اشتغال را در نظر بگیریم و اقدامات مبتنی بر عملکرد باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: