• شنبه ۲۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-9391-5
  • خبرنگار : 28016
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان سلطانیه:

تاخیر در پرداخت طلب گندم‌کاران، شایعه است


فرماندار شهرستان سلطانیه گفت: معاندان نظام در سطح جامعه مشغول به شایعه پراکنی‌هایی هستند، مبنی بر این‌که دولت در پرداخت مبالغ حاصل از خرید گندم به کشاورزان در سال‌جاری دچار مشکل شده است، در حالی‌ که تا 17 تیرماه امسال‌ این مبالغ به کشاورزان استان پرداخت شده است.


حسین رحمانی‌‍‌هزاررودی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید نسبت به افزایش میزان رضایت‌مندی کشاورزان ویژه بوده و اهتمام ویژه‌ای در این خصوص دارد، اظهار کرد: تا 17 تیرماه امسال‌ مبالغ حاصل از خرید گندم، توسط دولت به کشاورزان پرداخت شده است .


فرماندار شهرستان سلطانیه تصریح کرد: بر اساس آمارهای ارائه شده از سوی اداره جهادکشاورزی شهرستان سلطانیه، تا 26 تیرماه امسال‌ به میزان 663 تن گندم از طریق سیلوی ولایت قره‌بلاغ خریداری شده است .


وی یادآور شد: معاندان و بدخواهان نظام هر لحظه در صدد ناکارآمد جلوه دادن نظام و دولت و در سطح جامعه نیز مشغول به شایعه‌پراکنی‌هایی هستند، مبنی بر این‌که دولت در پرداخت مبالغ حاصل از خرید گندم به کشاورزان در سال‌جاری دچار مشکل شده است، در حالی‌ که تا 17 تیرماه امسال‌ مبالغ مزبور به کشاورزان استانی پرداخت شده است .


رحمانی‌هزاررودی خاطرنشان کرد: نباید بگذاریم سودجویان با سمپاشی اذهان عمومی و بدبین کردن افکار نسبت به عملکرد دولت و نظام، اهداف شوم خود را به کرسی عمل بنشانند، بلکه بایستی با هوشیاری تمام و عملی‌سازی به‌موقع اقدامات پیشگیرانه، نقشه‌های پلید بدخواهان را خنثی سازیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: