• یکشنبه ۳۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-9491-5
  • خبرنگار : 28016
  • منبع خبر : ----

ثبت‌نام 268 دانش‌آموز برای شرکت در دوره‌های مهارت‌آموزی


رئیس مرکز آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای شهرستان سلطانیه، گفت: از ابتدای تابستان سال‌جاری تاکنون 268 دانش‌آموز  برای شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌های مهارت‌آموزی مرکز آموزش فنی‌ و حرفه‌ای شهرستان سلطانیه ثبت‌نام کرده‌اند.


حمید عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه در سال‌جاری 219 نفر دوره شامل 30 هزار و 825 نفر ساعت کارگاه آموزشی برای متقاضیان مهارت‌آموز در شهرستان سلطانیه برگزار شده است، اظهار کرد: مرکز فنی‌ و‌ حرفه‌ای شهرستان سلطانیه با 7 مربی کارآمد، در حال حاضر کارگاه‌های آموزشی ثابتی را برای متقاضیان در رشته‌های رایانه، طراحی دوخت، قنادی، صنایع دستی، اتومکانیک و برق خودرو دایر کرده است. همچنین رایانه و طراحی دوخت  در قالب کارگاه‌های آموزشی سیار روستایی در روستاهای ویر، سنبل آباد، بوئین و کاکاآباد نیز در حال برگزاری است .


رئیس مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای شهرستان سلطانیه، با بیان اینکه برای اصناف شهرستان نیز کلاس‌های آموزشی نظیر تعمیر ماشین‌آلات برگزار می‌شود، گفت: به منظور تحقق اهداف ستاد غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان، از ابتدای تابستان سال‌جاری تاکنون 268 دانش‌آموز برای شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌های مهارت‌آموزی مرکز آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای شهرستان سلطانیه ثبت‌نام کرده‌اند .


عزیزی یادآور شد: با توجه به اینکه آموزش‌های لازم و کافی در تربیت نیروهای زبده و نیروی انسانی کارآمد موثر است، بنابراین بایستی توجه ویژه و مضاعفی از سوی متولیان مربوطه امر به این مقوله صورت گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: