• دوشنبه ۳۱ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-10891-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

بیش از ۴۰ پروژه شهرداری خرم‌دره چشم‌انتظار اعتبار


شهردار خرم‌دره گفت: بیش از ۴۰ پروژه شهرداری چشم‌انتظار اعتبار است.


امیرهوشنگ نوری‌آرا در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه شهرداری خرم‌دره با توجه به کمبود اعتبارات با مشکلات عدیده دست و پنجه نرم می‌کند، اظهار کرد: از شاخص‌های که برای توزیع اعتبارات در نظر گرفته شده است می‌توان به شاخص‌های جمعیتی و پیوست‌های عدم توسعه‌یافتگی اشاره کرد .


وی با بیان اینکه ۸۲ درصد جمعیت کل خرم‌دره در مناطق شهری زندگی می‌کنند، ادامه داد: از این رو تناسب در بحث توسعه توزیع اعتبارات استانی باید با حساسیت بیشتری دنبال شود .


نوری‌آرا با اشاره به این‌که در سطح شهر خرم‌دره بیش از ۴۰ پروژه داریم که رقم کوچک‌ترین آن‌ها ۲۰۰ میلیون تومان است، افزود: تامین اعتبار و پاسخ دادن به مطالبات مردمی کار شهرداری را سخت‌تر کرده است .


این مسئول از وجود کوچه و خیابان‌های خاک در خرم‌دره نیز خبر داد و افزود: در بحث بهسازی و آسفالت معابر باید شهر خرم‌دره به طور ویژه دیده شود .


وی با بیان این‌که در اجرای پروژه‌ها اجازه آزمون و خطا نداریم، خاطرنشان کرد: برنامه‌هایی که برای شهر خرم‌دره تدوین می‌شود کارشناسی و با اهداف علمی پیش خواهد رفت، زیرا نه اعتبارات اجازه آزمون و خطا را به ما می‌دهد و نه مردم این خطاها را می‌پذیرند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: