• یکشنبه ۲۷ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 985-8191-5
  • خبرنگار : 28016
  • منبع خبر : ----

معافیت مالیاتی؛ مشوقی برای سرمایه‌گذاران صنعتی


فرماندار شهرستان سلطانیه گفت: اخذ معافیت‌های مالیاتی می‌تواند عامل مشوقی برای سرمایه‌گذاران صنعتی باشد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حسین رحمانی‌هزاررود در جلسه با مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان که به منظور پیگیری آغاز فرآیند واگذاری زمین‌های شهرک صنعتی 104 هکتاری سلطانیه انجام یافت، با اشاره به ضرورت جذب سرمایه‌گذار در جهت سرعت‌بخشی به روند توسعه و آبادانی منطقه، اظهارکرد: اخذ معافیت‌های مالیاتی برای ایجاد صنایع فولاد با وسعت قریب به 15 هکتار در شهرک صنعتی 104 هکتاری سلطانیه می‌تواند عامل مشوقی برای سرمایه‌گذار این طرح باشد.

 

فرماندار سلطانیه به موقعیت مثال زدنی شهرک صنعتی جدیدالاحداث سلطانیه اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه سلطانیه به نوعی در مرکز استان و در بین شاهراه‌های جاده‌ای و ریلی مهم و حساس منطقه واقع شده، می‌تواند در زمینه صنعت و سرمایه‌گذاری بطور چشمگیر نمود یابد.

این مسئول به شعار سال‌جاری مبنی بر رونق تولید اشاره کرد و یادآور شد: رویکرد مدیریت شهرستان مبتنی بر بهره‌گیری از تمامی ظرفیتهای ممکن در راستای جذب سرمایه‌گذاران بوده که نگاه ویژه مدیران استانی را می‌طلبد.

 

وی همچنین به قرارگیری سلطانیه در میان مناطق برخوردار اشاره داشته و افزود: این شاخصه که باعث محرومیت سلطانیه از معافیتهای مالیاتی حوزه تولید و صنعت می‌گردد، بایستی مدنظر ارگان‌های مربوطه گردد؛ چراکه شکوفایی ظرفیت‌های شهرستان سلطانیه مستلزم عوامل تشویقی و ترغیبی سرمایه‌گذاران اعم از معافیت‌های مالیاتی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: